good

Pieredze

Viviāna ir eksperte ar praktisku pieredzi sarežģītos nekustamo īpašumu darījumos. Viņas kompetencē ietilpst arī būvniecības, korporatīvās pārvaldības, uzņēmumu iegādes un apvienošanas darījumu un FinTech jautājumi.

Tāpat Viviāna sniedz juridiskas konsultācijas un palīdzību klientiem augstas sarežģītības jautājumos, kas saistīti ar personas datu aizsardzību, tostarp, Vispārējās datu aizsardzības regulas (GDPR) prasību ievērošanu, iekšējās datu aizsardzības politikas izstrādāšanu un personas datu drošības jautājumiem.

Viviāna specializējas arī noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jautājumos, palīdzot klientiem sagatavot un ieviest iekšējās KYC/NILLN procedūras.

Nozares

Enerģētika un infrastruktūra
Nekustamais īpašums un būvniecība

Izglītība

Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte
Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte

Karjera

Pirms pievienošanās biroja komandai Viviāna strādāja zvērinātu advokātu birojā, kurā guva plašu pieredzi banku nekustamo īpašumu portfeļa pārvaldīšanā, tai skaitā līgumu izstrādē un darījumu uzraudzībā tādās jomās kā nekustamo īpašumu pārdošana un pirkšana, projektēšana un būvniecība, investīcijas un projektu izstrāde, kā arī uzņēmumu dibināšana, M&A darījumi un korporatīvā pārvaldība.

Publikācijas

Būvniecības digitalizācija – tās nozīme un svarīgākie jēdzieni. Jurista Vārds, 2019., Nr. 31 (1089), 21.-24.lpp.

Samērīguma princips kriminālsoda piemērošanā. Jurista Vārds, 2013., Nr. 36 (787), 19.-27.lpp.

Valodas

Latviešu, Angļu

Organizācijas

Sertificēta datu aizsardzības speciāliste