good

Veiksmīgi aizstāvējām klientu NILLTPFN lietā par nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un konfiskāciju 1 miljona eiro vērtībā

Ar prieku paziņojam, ka advokātu birojs Skrastiņš & Dzenis ir veiksmīgi aizstāvējis klientu NILLTPFN lietā, kurā Finanšu izlūkošanas dienests ierosināja lietu par nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un konfiskāciju aptuveni 1 miljona eiro vērtībā.

Lieta par naudas līdzekļu pārbaudi tika skatīta Ekonomisko lietu tiesā. Procesa virzītājs lūdza tiesu atzīt, ka līdzekļi iegūti noziedzīgā ceļā, un konfiscēt tos valsts labā.

Tomēr pēc rūpīgas pierādījumu pārbaudes tiesa secināja, ka nav pamata atbalstīt apgalvojumu, ka arestētie līdzekļi iegūti nelikumīgā ceļā. Rezultātā tiesa nolēma tiesvedību izbeigt.

Mēs esam lepni, ka esam nodrošinājuši savam klientam spēcīgu juridisko aizsardzību un esam veiksmīgi pierādījuši savu taisnību. Šis spriedums pastiprina taisnīgas tiesas nozīmi un nepieciešamību rūpīgi pārbaudīt pierādījumus.

Advokātu birojā Skrastiņš & Dzenis esam apņēmušies ievērot taisnīgumu un nodrošināt nepārtrauktu mūsu klientu tiesību aizsardzību.